Reduced price! Kosova fatkeqe View larger

Kosova fatkeqe

Milazim Krasniqi LOG0227

New product

Përshkrim i shkurtër

Një libër i shkruar me mjeshtri dhe shtjellon tematika të ndryshme të nxjerra nga rrëfimet kuranore. Konsiderojmë që libri pasuron përkthimet në gjuhën shqipe mbi teologjinë islame.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989588105
Viti i botimit2020

825 Lekë

-25%

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages412
ISBN9789989588105
Viti i botimit2020
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup