Manipulimi I emocionit apo tranzicioni (Shqiptar)ne labirint View larger

Manipulimi I emocionit apo tranzicioni (Shqiptar)ne labirint

Shkelzen Halimi LOG0212

New product

Përshkrim i shkurtër

Vëllimi i pestë i librit DYZET NET V është si vazhdë e katër vëllimeve të botuara më parë, që nëpërmjet porosive kuranore përpiqet ta paraqesë fotografinë e plotë të Islamit dhe të shtrojë një rrugë, e cila do të na bënte të lumtur në këtë dhe në botën tjetër. Këto ligjërata, në fakt, paraqesin një bashkësi të njohurive shkencore teologjike dhe të emocionimit fetar.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587894
Viti i botimit2019

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages112
ISBN9789989587894
Viti i botimit2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup