A I ka ardhur fundi shekullit amerikan View larger

A I ka ardhur fundi shekullit amerikan

Joseph S. Nye, JR LOG0201

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo vepër paraqet një tekst të vëllimshëm, një doracak të veçantë për të kuptuar një pjesë ekzotike e plot energji të botës, për të cilën janë krijuar stereotipa të ekzagjeruar; një gjeografi e trazuar ku mbizotëron çrregullimi, konfuzioni dhe anarkia. Dy profesorët, njëri nga Universiteti Fraser dhe tjetri nga Victoria, shqyrtojnë thellësisht Lindjen e Mesme, djepin e tre feve dhe qytetërimeve të mëdhenj.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587757
Viti i botimit2019

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages128
ISBN9789989587757
Viti i botimit2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAli Pajaziti
VendndodhjaShkup