Ceshtje te etikes View larger

Ceshtje te etikes

Jean Jacques Wunenburger LOG0197

New product

Përshkrim i shkurtër

Libër mbi çështjet identitare, format e ndryshme të identitetit kolektiv (qytetar, politik), etnik dhe kombëtar dhe raportet e tyre të ndërsjella. Autorja vë në dukje se identiteti është një cilësi qenësore e ekzistencës njerëzore, që nuk nënkupton vetëm mbijetesën e thjeshtë, por shënon njerëzoren e individit, si individualitet i veçantë.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587528
Viti i botimit2019

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages524
ISBN9789989587528
Viti i botimit2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAltin Qefalia
VendndodhjaShkup