Une dhe tjetri View larger

Une dhe tjetri

Zagorka Golubovic LOG0196

New product

Përshkrim i shkurtër

Një Filozofi & Psikologji e Historisë, një trajtesë rreth çështjes së kuptimit të saj në epokën e kapitalizmit global dhe postmodernizmit. Duke sfiduar konceptin West-centrist dhe eurocentrist të modernitetit, Hunt-i na mëson që të studiojmë Historinë e etikës, që të mos merremi me utopi dhe të kemi synime modeste për të ardhmen e afërt.

99 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587511
Viti i botimit2019

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages168
ISBN9789989587511
Viti i botimit2019
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiAli Pajaziti
VendndodhjaShkup