Res Societatis View larger

Res Societatis

Ali Pajaziti LOG0064

New product

Përshkrim i shkurtër

Res Societatis paraqet një përmbledhje të njësive kërkimore cilësore dhe sasiore, që rrahin probleme të ndryshme sociale, si: vlerat dhe akademia (universitetet), procesi i politikëbërjes dhe perspektiva gjinore, urbanizimi dhe karakatina (shembulli i Gazi Babës), dialogu ndërfetar dhe shekullarizmi i teokratizuar, shpërngulja e trurit (brain drain) etj.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989586118
Viti i botimit2015

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages144
ISBN9789989586118
Viti i botimit2015
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
VendndodhjaShkup