Atdheu View larger

Atdheu

Xhemil Meric LOG0049

New product

Përshkrim i shkurtër

Vepra përshkruan arratisjen nga Perëndimi si pasojë e një aventure dëshpëruese të intelektualëve të periudhës së Tanzimatit, të shkëputur nga kultura dhe qytetërimi vetjak.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989585487
Viti i botimit2014

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages192
ISBN9789989585487
Viti i botimit2014
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiSpartak Kadiu
VendndodhjaShkup