Secilit Shqipërinë e tij View larger

Secilit Shqiperine e tij

Alfred Lela UE0019

New product

Përshkrim i shkurtër

Personazhet janë po ato në përditshmërinë tonë, por vlera shquhet te këndvështrimi në procesin e komunikimit dhe kuptimit. Kjo duket ashiqare te 146 profilet e Alfred Lelës që janë qëmtuar me lupë prej profesionisti plot shije në punën e tij prej gazetari. "Secilit Shqipërinë e tij" është një lloj fjalori i profilit antropologjik të shqiptarit dhe shqiptarisë. Burrat dhe gratë e ditëve tona vihen në peshore dhe filtrohen në mënyrë të balancuar kontributet që japin në shoqëri

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928421104

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages326
ISBN9789928421104
Shtëpia botueseUET Press & MAPO Editions
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane