Pa vazhdim View larger

Pa vazhdim

Astrit Lulushi A-007306

New product

Përshkrim i shkurtër

Autori i njohur dhe gazetari i Zerit te Amerikes, Astrit Lulushi vjen para lexuesit me nje liber qe permbledh nje enciklopedi idesh, mendimesh dhe informacionesh, - ku lexuesi do te perfitoje njohuri te vlerta per boten, jeten, kerkimin, kuptimin dhe rrugetimin shpirteror te autorit

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Tirana Times
ISBN9789928458445
Viti i botimit2021

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages252
ISBN9789928458445
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1