All nightmares café' View larger

All nightmares café'

Armand Sallabanda UE0006

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri sjell jetët e rrëfyera nga 19 protagonistë, të cilët autori i ka intervistuar në emisionin e tij radiofonik, nga ku ka marrë emrin edhe ky libër. Dhe personazhet janë aq të ndryshëm dhe të ngjashëm me njëri-tjetrin. Një gazetar, një filozof, një histori, një ministre, një piktor, një aktore, një prezantuese, një dijetar, në çift balerinësh, një reporter lufte, apo një princeshë.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928190215

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

ISBN9789928190215
Shtëpia botueseUET Press & MAPO Editions
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane