33 Tranzicioni në intervistë View larger

33 Tranzicioni ne interviste

Sokol Balla UE0002

New product

Përshkrim i shkurtër

Nga ekrani në libër, vijnë 33 intervistat më të spikatura të gazetarit Balla me personazhe të njohura të politikës, por edhe me protagonistë të zhvillimeve në Shqipëri. Ato janë dëshmi dhe artefakt në çdo kohë prandaj ky botim vlen si referencë për Shqipërinë e viteve 2000 për lexuesit edhe në të ardhmen

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789995639297

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages502
ISBN9789995639297
Shtëpia botueseUET Press & MAPO Editions
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane