Një kafe... në rërë të nxehtë View larger

Një kafe... në rërë të nxehtë

Lena Manda TO0167

New product

Përshkrim i shkurtër

A mund të jenë vallë arsye të forta që e çojnë një martesë drejt divorcit, vetëm mungesa e së qeshurës dhe rutina e përditshme?!

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët576
ISBN9789928427700
Viti i botimit2015

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët576
ISBN9789928427700
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20
PërkthyesiAlbina Pulla