Zonja pa emer View larger

Zonja pa emer

Virion Graçi UP0101

New product

Përshkrim i shkurtër

Zonja pa emër është historia e vetëvrasjes së një shkrimtari të ri, i cili, duke i dhënë fund jetës, afirmon përmasat mistike të dashurive të tij të mëdha dhe triumfon mbi banalitetin anakronik të një bote në rënie e zvetënim të pandërprerë

45 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët192
ISBN978 99943 796 3 1
Viti i botimit2005

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët192
ISBN978 99943 796 3 1
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2005
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13