Dritë që vjen nga humnera View larger

Drite qe vjen nga humnera

Drita Çomo BO0235

New product

Përshkrim i shkurtër

Ditar dhe poezi, me parathënie nga Ismail Kadare.

195 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
Viti i botimit2004

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages192
Shtëpia botueseOnufri
Viti i botimit2004
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri