Erotikrisht ne kohen e shkruar View larger

Erotikrisht ne kohen e shkruar

Krenar Zejno ZEN0039

New product

Përshkrim i shkurtër

Çdo pikël mrekulli kristalizon çastin e vet./Dhe secili çast buron nga Krishti që takon./Kjo botë s'ka të brendshme ta fshehë/Nuk mvesh magji drite as mister terri.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zenit
ISBN9789928113319
Viti i botimit2015

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ato rrudhat brazda në të çarat e dheut/S'mbijnë asnjë brendi, janë veçse udha/E brengës sonë endacake për një krisje/Farash, që s'i mbollëm dot në këtë botë./Botë e pabotë, rrënjëshkulura me rrënjë/Pisha, bredhi në shi, qajnë lot krokodili/Jepet ajo e gjitha në lojën që i luan rasti/Ku llavës eros i shkrehemi e shkrihemi/T'i brendashkruajmë vetvete kësaj bote/Hijë truar hiresh, ku hiri skajet shenjon.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages76
ISBN9789928113319
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë