Zgjimi i ushtarit nga vdekja fushore View larger

Zgjimi i ushtarit nga vdekja fushore

Shkëlqim Çela BTI0089

New product

Përshkrim i shkurtër Proezia do t'ish zhanri im i parapëlqyer, por ngaqë ky zhanër nuk ekziston, unë bujt tranzit tek poezia.

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Tirana Times
ISBN9789995684730
Viti i botimit2012

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Paskërka pllakosur paqja rreth e rrotull me ecje rastësore dhe pishtarë gramishtesh që netëve xixëllimtare nuk i ndez njeri, plumbat gjurmëlënës u bënë xixëllonja, pemët gjetherënëse seanca striptize, kallamishte rëre ndryjnë ca të fshehta, por fyej me to nuk do bëjë njeri.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789995684730
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç