Shume perralla me vinca, traktore, ekskavatore... View larger

Shume perralla me vinca, traktore, ekskavatore...

Grup autorësh A-003755

New product

Përshkrim i shkurtër

Më lexon një përrallë? Po, por jo të gjatë. Që të qeshim bashkë e të qëndrojmë pranë. Të ëndërrojmë të dy, gjigantë me një sy. Më lexon një përrallë në shtratin e butë? Po, do të të lexoj, sa të të mbyllen sytë.

More details

5 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003379
Viti i botimit2019

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Në brendësi gjeni:

Unë jam Dampi

Më i shpejti

Në errësirë

Kamioni Piter

Shokët

Shokët Ko dhe Va

Ekskavatori Bruno

Zjarri

Djali i madh

Piruni Poli

Super Dampi

Shtëpia mbi kodër

 

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages48
ISBN9789928003379
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë