Hirushja dhe perralla te tjera View larger

Hirushja dhe perralla te tjera

Grup autorësh A-007300

New product

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184894

620 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages237
ISBN9789928184894
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë