Receta per 5 minuta View larger

Receta per 5 minuta

Arbana Osmani A-004058

New product

Përshkrim i shkurtër

Pas gjashtë vitesh, moderatorja e njohur e ekranit shqiptar vjen me një tjetër projekt fantastik dhe po aq të suksesshëm në fushën e kulinarisë: “Receta për 5 minuta” është libri i ri, i cili lançohet për lexuesit edhe në platformën më të madhe të librit shqip, Bukinist.al

More details

837 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Albdesign
ISBN9789928215284
Viti i botimit2019

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Pas gjashtë vitesh, moderatorja e njohur e ekranit shqiptar vjen me një tjetër projekt fantastik dhe po aq të suksesshëm në fushën e kulinarisë: “Receta per 5 minuta” është libri i ri, i cili lançohet për lexuesit edhe në platformën më të madhe të librit shqip, Bukinist.al

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages320
ISBN9789928215284
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1