Edukimi në familje dhe në shkollë View larger

Edukimi ne familje dhe ne shkolle

Gezim Tushi TO0306

New product

902 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928235398
Viti i botimit2017

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages384
ISBN9789928235398
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14x20
I ri1