Luaj me shkronjat

BAO0006

New product

Përshkrim i shkurtër

Kuti kartoni me fisha (me shkronja e figura) dhe me CD

More details

37 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS

860 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

23 other products in the same category:

More info

Kutia "Luaj me shkronjat" përmban fisha kartoni me 36 shkronjat e gjuhës shqipe. Secila shkronjë shoqërohet me nga një figurë. P.sh: shkronja A = ANA (personazhi i kutisë) shkronja B = BALONA ….. etj. Pas njohjes së shkronjës dhe figurës, fëmijët do të kalojnë në një etapë tjetër: atë të fjalëformimit. Kjo lojë mund të luhet dhe në kompjuter me anën e CD-s që shoqëron kutinë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Shtëpia botueseAlbas
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri