Ditari i Gregut 12 – Pushime ne panik View larger

Ditari i Gregut 12 – Pushime ne panik

Jeff Kinney A-005257

New product

Përshkrim i shkurtër

Per te gjithe lexuesit e cmendur pas Ditarit te Gregut vjen libri i 12 i kesaj serie: “Pushime ne piknik” eshte tamam per pushimet verore. Besoj se vogelushet do te kenaqen me aventurat e reja te Gregut dhe familjes se tij. Leximi i tij do ti beje me te bukura edhe pushimet tuaja verore.....

More details

52 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272546
Viti i botimit2020

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Greg Hefli dhe familja e tij largohen nga qyteti. Për t'iu shmangur motit të ftohtë dhe stresit të festave që po afrohen, ata vendosin të shkojnë në një ishull tropikal. Disa ditë në parajsë do të ishin një mrekulli për Gregun dhe familjen e tij të rraskapitur.

Por, Heflit do të zbulojnë shpejt se parajsa nuk është ajo që mendohet. Dielli përvëlues, problemet me stomakun dhe insektet helmuese, të gjitha këto përbëjnë një kërcënim për pushimet e tyre.

Do t'u dalë për mirë ai udhëtim apo arratisja në ishull do të përfundojë në katastrofë?

 

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages213
ISBN9789928272546
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka
I ri1