Reduced price! Perrallat me te bukura per femije View larger

Perrallat me te bukura per femije

Grup autorësh A-005249

New product

Përshkrim i shkurtër

Një përmbledhje e paharrueshme e përrallave me të bukura. Personazhe të jashtëzakonshëm do të të shoqërojnë në një botë fantastike dhe plot emocione.

266 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003591

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages128
ISBN9789928003591
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia
I ri1