Reduced price! Per nje tango View larger

Per nje tango

Voula Stampelou A-004701

New product

Përshkrim i shkurtër

Një histori që rrotullohet rreth atyre që "duhet" dhe që "do" të bëjë një vajzë e re, historia e Olgës e cila përballet çdo ditë me frikën e saj... Jeta është një ëndërr e bukur që duhet jetuar, ashtu siç dimë, ashtu si na vjen.

More details

889 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789994300990
Viti i botimit2019

400 Lekë

-20%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Shkrimtarja e re greke Voula Stampelou vjen në shqip me librin e saj të parë “Për një tango”.

Plot emocion, sensualitet, pasion, elegancë - kërcimi ndërthuret me dashurinë. Pasioni për tangon bashkon dy të rinjtë – Olgën dhe Dhimitrin, protagonistët kryesorë të romanit.

Por, a do ta finalizojnë ata dashurinë e tyre?

 

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages70
ISBN9789994300990
RedaktoriKlodiana Metani
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiXhorxhina Jani
I ri1