Shiversi! Pirati qe kishte frike nga gjithcka.. View larger

Shiversi! Pirati qe kishte frike nga gjithcka..

Annabeth Bondor-Stone A-002528

New product

Përshkrim i shkurtër

Keni për të qeshur, keni për të qarë dhe s'do keni më dëshirë të hani kërmij për gjithë jetën. Ndaj dhe vishni dimitë, ulni kapanxhat dhe bashkohuni me Shiversin në aventurën e tij të parë - ama vërtet të rrezikshme.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928192974

790 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Njihuni me Shiversin, piratin më të ndrojtur që ka lundruar ndonjëherë në të Shtatë Detrat. Bashkë me shoqen e tij të ngushtë, Margonë dhe Albin -Vndihmës-kapitenin e pare, peshkun e tij besnik (po, nuk e lexuat gabim!), Shiversi i hap luftë një kallamari gjigant, zbulon thesare të fshehura dhe bëhet pis me glasa nga një pëllumb për t'i shpëtuar prindërit e vet nga kthetrat e së keqes (Po... së KEQES)

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages192
ISBN9789928192974
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEdion Petriti
I ri1