Femijet me te keqinj ne bote 3

David Walliams A-001019

New product

Përshkrim i shkurtër

Edhe një tjetër libër fantastik vjen për ju, lexuesit e vegjël të serisë “Fëmijët më të këiqj në botë”, i autorit më të shitur të letërsisë për fëmijë në botë këto momente. I jashtëzakonshëm... Sepse këtu do të gjeni më të këqinjt fare... po fare ama..... Ata do tí njihni përmes ilustrime me ngjyra të të talentuarit Tony Ross

More details

491 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286086
Viti i botimit2019

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Ju dolëm borxhit! Fëmijët më të këqij brenda...

Përgatituni për dhjetë historitë më të tmerrshme, aq edhe komuke për fëmijët më të këqij në botë. Lexojeni, se ndryshe do ta pësoni.

Historitë e reja janë shkruar për ti frikësuar dhe për ti kënaqur lexuesit e vegjël nga Barhanas Mburraveci, me një kokë kaq të madhe sa është gati të shpërthejë tek Tendi me shamatat e saj titanike. Dhe kush do të kurorëzohet Pianisti i vitit?

Kjo përmbledhje me djem të tmerrshëm dhe vajza të mbrapshta vjen tek ju nga bestselleri fenomentar numër Një, David Walliams dhe secila histori është e ilustruar me ngjyrat e të lavdishmit nga gjeniu artistik Tony Ross.

Dy librat e tjerë të serisë Fëmijët më të këqij në botë i gjeni më poshtë:

Fëmijët më të këqij 1

Fëmijët më të këqij 2

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages288
ISBN9789928286086
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat16 x 21
PërkthyesiArtan Miraka
I ri1