Libri i vogël i shëndetit View larger

Libri i vogel i shendetit

Michael Spira MIN0025

New product

Përshkrim i shkurtër

Sa e vlerësoni shëndetin tuaj? Shëndeti i mirë është baza për një jetë të gjatë dhe të kënaqshme. Dhe lajmi i mirë është se mund të jeni të shëndetshëm për një kohë më të gjatë, nëse ndiqni disa hapa të thjeshtë.

More details

23 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN9789928444073
Viti i botimit2018

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Duke marrë nga përvoja mjekësore prej dekadash dhe nga këshillimi i mijëra pacientëve në klinikën e tij në qendër të Londrës, Dr. Michael Spira bashkon dhjetëra këshilla që mund të zbatohen lehtësisht, në këtë libër të qartë dhe të përmbledhur. Midis informacioneve të shumta, do të zbuloni:

  • Kur kolesteroli i lartë mund të tregojë shëndet të mire
  • Të vërtetën rreth ëmbëlsuesve artificialë dhe mite të tjera urbane
  • Nëse duhet të bëni vërtetë 10,000 hapa çdo ditë
  • Si të ulni rrezikun e sëmundjeve dhe atakut në zemër
  • Përse gërhitja nuk është vetëm një zhurmë e bezdisshme
  • Nëse duhet të përdorni suplemente
  • Kontrolle shëndetësore që mund t’i bëni vetë

 

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages192
ISBN9789928444073
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiGranit Zela
I ri1