Trupi i njeriut

Grup autorësh BOT0261

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri "Trupi i njeriut" është pjesë e koleksionit "Zbulimet e para"

More details

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002242

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info


Për një fëmijë të vogël, trupi është një "makinë" paksa e ngatërruar.

Ky libër do ta ndihmojë të nisë zbulimin e tij.

Falë tekstit të shkurtër dhe të kapshëm, fotografive dhe ilustrimeve zbavitëse, është i përkryer për një qasje të parë drejt trupit njerëzor.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages37
ISBN9789928002242
Shtëpia botueseBota Shqiptare
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri