Kafshet

Grup autorësh BOT0258

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri "Kafshët" është pjesë e koleksionit "Zbulimet e para"

More details

7 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002211

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Për një fëmijë, adoptimi i një kafshe është shpesh ëndërr, por ka plot gjëra që duhen ditur mbi këto kafshë nëse dëshiron të adoptosh një apo thjesht nëse ke interes për kafshët

Ky libër do t'i ndihmoj fëmijet të zbulojnë kafshët që na bëjnë shoqëri.

Falë tekstit të shkurtër e të kapshëm, fotografive dhe ilustrimeve zbavitëse, libri është i përkryer për një qasje të parë drejt kafshëve familjare.

Data sheet

pages37
ISBN9789928002211
Shtëpia botueseBota Shqiptare
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri