Levizja

BAO0010

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër i njeh fëmijët me gjërat që lëvizin në natyrë dhe mjedisin përreth. Ata mësojnë se kafshët jetojnë në ujë, në ajër dhe në tokë, si dhe përkatësisht notojnë, fluturojnë, zvarriten, kërcejnë, etj. Gjithashtu, ata mësojnë edhe për mjetet e transportit që përdorin njerëzit për të lëvizur në tokë, në ajër e ujë. Kopertina: me mbushje, e butë.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022479

580 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Argёtohuni me fёmijёt tuaj ndёrsa ata prekin butёsisht me gishtat e vegjёl figurat e librit, ndёrkohё qё do tё mёsojnё shumё mbi objektet dhe kafshёt. Si lёviz njё avion? Po peshku si e lёviz trupin? A hidhet bretkosa? Po makina? Ndihmojini fёmijёt tuaj tё njohin botёn qё i rrethon dhe tё kuptojnё lёvizjet e trupave rreth tyre nёpёrmjet kёtij libri.

Data sheet

pages18
ISBN9789928022479
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç