Njeriu që qesh, vëllimi i dytë View larger

Njeriu qe qesh, vellimi i dyte

Viktor Hygo BOT0027

New product

Përshkrim i shkurtër

Një roman i jashtëzakonshëm dhe tepër mbreslënës.

490 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928001474
Viti i botimit2015

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789928001474
Shtëpia botueseBota Shqiptare
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiBujar Doko