Enveriada View larger

Enveriada

Alfred Peza A-006257

New product

Përshkrim i shkurtër

Një roman që i bën autopsinë sistemit komunist, duke zbërthyer kodin e hipokrizisë së pushtetit dhe manipulimit të mendjeve të thjeshta njerëzore!

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928320384
Viti i botimit2020

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në pranverën e vitit 1985, kur vizitoi për herë të parë "Syrin e Shqiponjës", Udhëheqësi i Ri kuptoi pse Paraardhësi ishte i pazëvendësueshëm.

Qendra Sekrete në Tiranë, pasi krijoi planetin e ri që komandohej nga Zoti Ateist, duhej t'i shtronte rrugën "përjetësisë" së pushtetit.

Një operacion i pashembullt, ku historia me e jashtëzakonshme e dashurisë, bëhet kurban për dosjen e krimit më enigmatik në historinë e Shqipërisë.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages312
ISBN9789928320384
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori
I ri1