Polonia, viktime e Luftes se Dyte Boterore View larger

Polonia, viktime e Luftes se Dyte Boterore

Spiro Mehilli A-003662

New product

Përshkrim i shkurtër

Spiro Mëhilli sjell një botim tjetër me vlera historike për të kuptuar kontekstin dhe zgjidhjet e vështira të një shteti të madh si Polonia, e cila ndodhej mes presioneve të mëdha të Rusisë dhe Gjermanisë, gjatë kohës së Luftës së Dytë Botërore: “Me gjermanët rrezikojmë të humbim lirinë, ndërsa me rusët humbim shpirtin”.

 

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA
ISBN9789928208859
Viti i botimit2019

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages224
ISBN9789928208859
RedaktoriPetrit Kaziu
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1