Jo cfare thua, por cfare ben View larger

Jo cfare thua, por cfare ben

Laurence Haughton UP0041

New product

Përshkrim i shkurtër

Është një udhëzues i domosdoshëm menaxhimi, për të bërë të mundur që strategjitë afatgjata dhe synimet e përditshme që caktojnë kompanitë, të realizohen në mënyrë të suksesshme. "I menduar dhe i realizuar në mënyrë të shkëlqyer... duhet ta lexoni patjetër... çdo faqe është e mbushur me ide të JASHTËZAKONSHME!"

1 Item

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 50 5
Viti i botimit2006

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages400
ISBN978 99943 37 50 5
Shtëpia botueseBotimet MAX
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiFlorenc Mene