Rregullat e trurit per bebe View larger

Rregullat e trurit per bebe

Xhon Medina BDR038

New product

Përshkrim i shkurtër Nëse planifikoni zgjerimin e familjes, duhet ta lexoni PATJETER këtë libër. Mos e leni të ardhmen e bebes tuaj në duar të rastësisë.

More details

504 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995624988
Viti i botimit2014

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

6 gjëra që mësohen nga ky liber:1. Foshnjat kapin gjithçka! 2. Flisni shumë dhe ëmbel.3. JO TV, para moshës 2 vjeçare.4. Bëheni të ndihet e SIGURTË.5.Kujdes me MENYRËN si e lavdëroni6. Femijët kanë emocione mundohu ti kuptosh dhe shpjegosh.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages348
ISBN9789995624988
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë