Intelektualët, - Paul Johnson View larger

Intelektualet, - Paul Johnson

Paul Johnson BEL001

New product

Përshkrim i shkurtër

Paul Johnson zbulon të gjitha mëkatet që kanë bërë këta mendimtarë të mëdhenj dhe leximi i mëkateve të tyre në këtë libër është dëfryes. Këtë konstatim sfidant bën gazeta prestigjioze The New York Times

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Viti i botimit2014

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë