Reduced price! Mendo per gjera te medha dhe behu i madh View larger

Magjia e mendimeve te medha

David J. Schwartz A-008402

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër nuk ofron premtime boshe por një program të menduar me shumë kujdes për të përfituar sa më shumë nga puna, jeta, martesa dhe komuniteti në të cilin jetoni. Ai ju rrëfen se nuk keni pse të jeni intelektual apo të keni lindur me talent për të pasur sukses në jetë dhe për të arritur kënaqësi, por duhet të mësoni dhe kuptoni shprehitë e të menduarit dhe të sjelljes në mënyrë që të arrini aty ku dëshironi. Libri del në treg më 17 nëntor: Porositeni që tani përmes Bukinist.al

514 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303738
Viti i botimit2021

1 012 Lekë

-15%

1 190 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928303738
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnila Duka
I ri1