Reduced price! BTS, ikona te K-Popit View larger

BTS, ikona te K-Popit

Adrian Besley A-000708

New product

Përshkrim i shkurtër

Ju njohim me BTS, mbreterit e K-Popit, ne biografine e pare jo-zyrtare te grupit muzkor qe ka pushtuar boten! Ky libër gërsheton historitë e suksesit të secilit prej djemve me mënyrën sesi grupi u bashkua dhe dokumenton arritjen e mahnitshme të famës së tyre në Azinë Juglindore, dhe më pas në mbarë botën.

More details

856 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928464293
Viti i botimit2021

800 Lekë

-20%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Shtatë djem të pashëm - Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V dhe Jungkook - të cilët mund të kërcejnë dhe të këndojnë, zotërojnë top listat muzikore globale. Mund të pyesni: e çfarë ka të re këtu?

Gjithçka! BTS, të cilët u bënë të famshëm në vendlindje, në Korenë e Jugut, në vitin 2013 dhe që këndojnë pothuajse tërësisht në gjuhën koreane, tani kanë bërë bujë në ShBA, Britaninë e Madhe, Australi dhe pjesën tjetër të botës.

K-pop është një fenomen në rritje në Perëndim.

Me pamjen e tyre të bukur e natyrale, me koreografi të mrekullueshme dhe lëvizje kërcimi të përsosura, një përzierje tërheqëse e popit, hip hopit të butë dhe RnB, BTS nuk dinë të ndalin.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages230
ISBN9789928464293
RedaktoriKlodiana METANI
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTea METANI, Xhorxhina JANI
I ri1