Efekti shumefishues View larger

Efekti shumefishues

Darren Hardy A-006504

New product

4 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Koliqi
ISBN9789951814058
Viti i botimit2020

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

REVIEW

" Nje thesar idesh për te arritur suksesin më të madh nga sa e keni menduar ndonjehere te ishte e mundur"- Brian Tracy

"Një formulë e shkëlqyer për të pasur një jetë te jashtëzakonshme. Lexojeni, dhe më e rëndësishmja, veproni mbështetur ne çfarë lexoni! - Jack Canfield

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages198
ISBN9789951814058
Shtëpia botueseThe compound effect
RedaktoriArbereshe Dalipi
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElvi Sidheri
I ri1