Pishinat mbi gjethe View larger

Pishinat mbi gjethe

Vjollca Myftari A-005990

New product

Përshkrim i shkurtër

I përshtatshëm për fëmijët 5-10 vjeç, është punuar me kujdesin e veçantë të autores tashmë të mirënjohur në fushën e krijimtarisë për fëmijë, Vjollca Myftari. Në libërthin "Pishinat mbi gjethe" autorja ka përzgjedhur një fjalor të përshtatshëm dhe përcjell mesazhe me vlerë për vogëlushët tuaj. Me plot ilustrime me ngjyra dhe format të përshtatshëm, përralla më e re në treg do të bëhet mikja e dashur e fëmijëve.

895 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN978-9928-4572-2-6
Viti i botimit2020

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages20
ISBN978-9928-4572-2-6
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1