Pylli i mrekullive

Grup autorësh BED026

New product

Përshkrim i shkurtër

Na ishte një herë një pyll magjik në të cilin jetonin shumë kafshë, xhuxhë, zana, elfë dhe gjigantë...

More details

9915 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN9789928121288

1 900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

"Pylli i mrekullive", një libër me 13 përrallat më të bukura rreth banorëve të pyllit.

Aty do të gjeni edhe ilustime te ndryshme fantastike shumëngjyrëshe nga Tony Wolf.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages56
ISBN9789928121288
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë