Reduced price! Strategjia e biznesit View larger

Strategjia e biznesit

Brian Tracy  DA0067

New product

Përshkrim i shkurtër

Strategjia e Biznesit do të të ndihmojë të marrësh nën kontroll të ardhmen e kompanisë.

 

More details

40 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
Viti i botimit2018

480 Lekë

-20%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Përcaktimi i strategjisë së biznesit të mundëson të zhvillosh qartësi absolute për produktet, të organizosh burimet dhe të arrish rezultate edhe më të mira se më parë. Mund të tingëllojë si diçka e ndërlikuar, por Brian Tracy njeh mënyrën si ta thjeshtojë. Në këtë libër praktik, ai ndan mësimet më të rëndësishme për planifikimin strategjik.

Ti do të mësosh se si të bësh pesë pyetjet kyçe me rëndësi jetike për çdo plan strategjik

•Si të përcaktosh misionin korporativ që lartëson dhe frymëzon njerëzit

•Si të fitosh njohuri të vlefshme

•Si të definosh situatën se ku je përballë konkurrencës

•Si të ripozicionosh biznesin me produkte, shërbime dhe teknologji të reja

•Si të matësh suksesin me objektiva të qarta financiare

•Dhe shumë të tjera.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages145
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAleksander Koli
I ri1