Matematika për parashkollorët View larger

Matematika per parashkolloret

E. Bilali, R. Gero BER006

New product

Përshkrim i shkurtër

“Matematika për parashkollorët” u vjen në ndihmë të gjithë fëmijëve të vegjël (4-6 vjeç) për të mësuar si të shkruajnë numrat, t’i njohin ato dhe të zbaviten nëpërmjet tyre. Është një dritare drejt botës së bukur dhe të vështirë të matematikës, një hap drejt së ardhmes.

824 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ERIK
ISBN9789995636708
Viti i botimit2012

200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages36
ISBN9789995636708
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë