Abetare për parashkollorët View larger

Abetare per parashkolloret

Grup autorësh BER005

New product

Përshkrim i shkurtër

"Abetarja për parashkollorët", i cili u vjen në ndihmë të gjithë fëmijëve të vegjël (4-6 vjeç) për të mësuar si të shkruajnë gërmat, t’i njohin ato dhe të zbaviten nëpërmjet ngjyrosjes së figurave të vendosura në tekst. Është një parapërgatitje e shkëlqyer e fëmijës për klasën e parë. Ky libër është hapi i parë drejt të shkruarit, të mësuarit të shkronjave dhe përvetësimit të tyre. Një hap drejt rrugës së bukur të dijes.

800 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ERIK
ISBN9789928130020
Viti i botimit2011

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages46
ISBN9789928130020
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë