Franceskanet e medhaj

At Zef Pllumi FRA0081

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është një botim i përmbledhur biografik i At Zef Pllumit ku sjell të gjithë anëtarët më të spikatur të Urdhrit Françeskan që kanë ushtruar aktivitetin e tyre në Shqipëri. Ky botim është një vlerë edhe për rolin që ka luajtur ky urdhër për kulturën dhe historinë kombëtare shqiptare

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789965697426
Viti i botimit2001

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages150
ISBN9789965697426
Viti i botimit2001
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç