Babai i pasur babai i varfer 2 Skema e levizjes se parave – Argeta LMG View larger

Babai i pasur babai i varfer 2 Skema e levizjes se parave – Argeta LMG

Robert Kiyosaki A-008701

New product

Përshkrim i shkurtër

Autori dhe mentori i financave personale Robert T. Kiyosaki zhvilloi perspektivën e tij unike përmes pikëpamjeve shumë të ndryshme që sjellin dy baballarët e tij: Babai i biznesit dhe babai i njohurive. Ky tekst parashtron filozofinë e Kiyosaki dhe marrëdhënien e tij me paranë.

585 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
Viti i botimit2022

1 290 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages310
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiÇeltina Lloshi
I ri1