Reduced price! Peng i braktisur View larger

Peng i braktisur

Bora Kertusha A-008372

New product

Përshkrim i shkurtër

Bora Kertusha e vazhdon historine e saj te nisur me romanin e pare A vret njeriu nga dashuria? Ne nje seri befasuese te sendertimit te realitetit te qenies njerezore, i vendosur mes sfidave te pushtetit, parase dhe dashurise. Ne keto faqe do te zbuloni te verteta qe secilit prej nesh na i sfidon jeta jone e perditshme

More details

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303912
Viti i botimit2022

960 Lekë

-20%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Ndodh që në jetë te vraposh pas diçkaje që mendon se ka vërtet rëndësi per ty. Pasi arrijmë nën destinacion, nxitojmë të festojmë, pa e kuptuar çfarë deshëm e ku arritëm. Si lakmitarë të paudhë, hyjmë qorrazi në një rrugë të re, për t’ia nisur nga e para.

Kush arriti pushtetin e nuk kërkoi dashurinë? Kush pati dashurinë e nuk lakmoi pushtetin?  “Peng i braktisur” të jep ndjesinë e këtij kërkimi të vazhdueshëm, njësoj si një fletë e bardhë ku pritet të shkruhet e vërteta.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928303912
Viti i botimit2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1