Reduced price! Më mençur, më shpejt, më mirë View larger

Me mencur, me shpejt, me mire

Charles Duhigg A-003624

New product

Përshkrim i shkurtër

Sekretet për të qenë të frytshëm në jetë dhe në biznes.

Nga autori i bestselleri- it te New York Times "Fuqia e shprehisë".

18 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
Viti i botimit2016

1 120 Lekë

-20%

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Shtëpia botuesePema - Buzuku
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri