Shkolla enjebrireshave - Roza dhe kristali View larger

Shkolla enjebrireshave - Roza dhe kristali

Julie Sykes A-005937

New product

Përshkrim i shkurtër

Roza fluturon nga gëzimi që do të fillojë të ndjekë Shkollën e Njëbrirëshave. Nuk i pritet sa të nisë një aventurë të madhe me njëbrirëshin e saj fantastik, Kristalin! Kur harta magjike ndalon së funksionuari, Roza është e bindur që zgjidhja gjendet te një udhëtim i fshehtë për në Shpellën Rrezatuese. Por, për ta gjetur atë, ajo dhe Kristali duhet të mësojnë si të punojnë së bashku... dhe sa më shpejt!

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272515
Viti i botimit2020

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages108
ISBN9789928272515
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1