Autobusi i dritherimave 3 View larger

Autobusi i dritherimave 3

Paul van Loon A-003893

New product

Përshkrim i shkurtër

Seria fantastike Autobusi i dritherimave vjen me vellimin e trete per lexuesit e rinj, te pasionuar pas romaneve thriller.

More details

903 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928292292
Viti i botimit2019

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Kujtuat se tmerri i Autobusit të drithërimave mbaroi kur shpikësi i tij, shkrimtari-vampir P. Onoval, vdiq? Jeni gabuar: ja ku mbërrin Edi Gj., Gjeniu i Kompjuterit, që e ringjall vampirin përmes një rituali makabër.

Por Onovali i ringjallur mund të veprojë vetëm në internet, në realitetin virtual të prodhuar nga kompjuteri... Veç nëse ai arrin të thithë tre djem dhe një vajzë, atëherë ruhuni... ai mund të kthehet në botën tonë.

Kjo gjë u ndodh Riçardit, Berrit, Lidias dhe Shakirit që kapen nga Edi dhe jetojnë si protagonistë të tmerruar në aventurat virtuale (që janë po aq të vërteta sa jeta) dhe rrezikojnë të bëhen përgjithmonë skllevërit e Onovalit...

 

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages248
ISBN9789928292292
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIlira Shurbani
I ri1